قوانین سایت و مقررات حریم خصوصی

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت اگریتن:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت اگریتن به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت اگریتن در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت اگریتن از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت اگریتن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک است . در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت اگریتن تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف کاربر:

کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت اگریتن اقدام نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

وب سایت اگریتن به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت اگریتن متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا ، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت وب سایت اگریتن ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت اگریتن ، مانند لوگو ، علائم تجاری ، متن ، توضیحات ، گرافیک ، آرم ، تصاویر و کپی ، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت اگریتن جزئی از اموال این وب سایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت اگریتن است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت اگریتن محفوظ می‏‌دارد.